38-ročný Piešťanec na motorke narazil do osobného auta, presné príčiny nehody polícia vyšetruje. Obyvatelia sídliska upozorňujú, že pri výjazde z vnútrobloku sídliska majú vodiči zlý výhľad kvôli autám parkujúcim blízko križovatky.

Práve z jednosmerky pri reštaurácii Semafor vodič osobného auta vychádzal, keď doňho narazil motorkár. Nehoda sa stala v pondelok 10. augusta popoludní.

„79-ročný vodič z Nového Mesta nad Váhom viedol auto Fiat Punto po sídlisku A. Hlinku. Chcel pokračovať smerom do centra Piešťan, kde sa z nezistených príčin zrazil s motocyklistom idúcim v opačnom smere, po hlavnej ceste,“ informovala policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Dodala, že 38-ročný vodič motocykla z Piešťan utrpel ťažké zranenia a bol prevezený do nemocnice.

„Dychová skúška na alkohol bola u vodiča Fiatu negatívna, na mieste mu polícia zadržala  vodičský preukaz. Motocyklistovi bola na vylúčenie požitia alkoholu odobratá krv. Presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody vyšetrujeme,“ uzavrela hovorkyňa.

Obyvatelia sídliska vedia, že pri výjazde z vnútrobloku musia byť veľmi opatrní, pretože im vo výhľade na hlavnú cestu často zavadzajú parkujúce autá.

Text: Martin Palkovič Foto: L. Š.

About PNKYSK

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972