Dnes okolo druhej popoludní došlo k dopravnej nehode na križovatke Winterovej a Beethovenovej ulice. Zasahovali pri nej dve sanitky a hasiči s vyslobodzovacou technikou. Vodička jedného z vozidiel zostala totiž podľa našich informácií zakliesnená v aute. Muž s malým dieťaťom sa z vozidla dostali.

Momentálne na mieste zasahujú záchranné zložky. Jeden jazdný pruh je  prejazdný, avšak zvýšte opatrnosť.

Podľa vyjadrenia policajnej hovorkyne Márie Linkešovej z KR PZ v Trnave sa nehoda na Winterovej ulici stala tak, že vodička na aute Peugeot sa chcela otočiť a pri otáčaní došlo k stretu s autom, ktoré išlo za ňou v tom istom smere. „25-ročná vodička utrpela vážnejšie zranenia panvy a spolu s jednoročným dieťaťom boli prevezení do piešťanskej nemocnice. Dieťa sa nakoniec nezranilo. Vodič z Fiatu bol po nehode jednorazovo ošetrený. Okolnosti nehody a miera zavinenia sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania,“ informovala M. Linkešová.

„V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu jednej osoby. Zasahujúci hasiči z Piešťan vyslobodili zranenú osobu z vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a odovzdali ju do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby. Na havarovaných vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia a ďalej vykonávali činnosti podľa pokynov polície,“ informovala o priebehu zásahu Júlia Kedrová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave.

-red- Foto: I.M.O.

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972