Nedeľa patrila pikniku, podujatie prilákalo desiatky rodín

Nedeľa patrila pikniku, podujatie prilákalo desiatky rodín

27. septembra 2016 Off Od PNky.sk

Mesto Piešťany zorganizovalo v nedeľu 25. septembra Piknik v parku. Vďaka podujatiu sa v Mestskom parku zabavili desiatky rodín s deťmi, ktoré čakala priateľská a uvoľnená atmosféra. Užili si rôzne spoločenské a športové hry, ale aj tanec s maskotmi, medzi ktorými nechýbal Páv Adam, ale aj Sponge Bob, Snehuliak Olaf a ďalšie postavičky. Počas podujatia sa hral futbal, hádzali lietajúce taniere i prilepovacie loptičky a deti prilákalo aj ihrisko s pirátskou loďou. Partnermi podujatia boli Nadácia ZSE, AkSen, Mestské kultúrne stredisko, Služby mesta Piešťany, ŽiWell, C&M Language Services, Platex, Materské centrum Úsmev a Olio. 

IMG_3852_resize

Slávnostne otvorenie zažila nová bylinková záhrada a oddychová zóna, ktorú spoločnými silami upravili Služby mesta Piešťany a seniori z občianskeho združenia AkSen. Partneri priniesli do podujatia svoje skúsenosti z rôznych oborov, pričom nechýbalo chutné občerstvenie, najrôznejšie aktivity pre deti, ale aj oddych na dekách či lehátkach. Mladší aj starší milovníci kociek Lego si mohli užiť zábavno-náučné aktivity Legovne.

IMG_3846_resize

„Páčilo sa mi, že sa v bezprostrednej atmosfére stretlo obrovské množstvo známych i úplne neznámych ľudí. Park žil naplno a naozaj sa nám tu veľmi páčilo a musím povedať, že moja dcéra bola v absolútnej extáze z maskotov, ktorých poriadne vytancovala,“ povedala jedna z mamičiek, ktoré navštívili podujatie.

-lt/Foto: vv-