V stredu 22. marca približne o 18. hodine zaútočil na Ahoji nemecký ovčiak na ratlíka, s ktorým bol na prechádzke náš čitateľ. Psík utrpel vážne zranenia a podstúpil náročnú operáciu. Podľa majiteľa má už najhoršie za sebou, teraz pátra po vinníkovi.

K napadnutiu došlo na hornom svahu bananského kopca Ahoj. „Pes sa na nás vyrútil z lesa pri mostíku. Bol to dobre stavaný nemecký ovčiak. Mal popruh oranžovej farby. Majiteľa sme videli len z diaľky. Mohol mať asi 40 rokov. Bol nižšej postavy a oblečený v maskáčoch. Do tváre mu bolo ťažké vidieť. V tej panike som si ho neodfotil, záchrana psa bola prvoradá,“ napísal nám majiteľ, ktorý psa okamžite previezol na veterinárnu kliniku. Ratlík podstúpil nákladnú operáciu.

Nakoľko v čase incidentu sa okrem majiteľa vlčiaka a majiteľa ratlíka s kamarátkou nikto nenachádzal, svedkovia incidentu pravdepodobne neexistujú. Odchádzajúceho vinníka však mohli spozorovať ľudia, ktorí stáli pod svahom. Majiteľ zraneného psa vyzýva každého, kto by vedel poskytnúť informácie vedúce k vypátraniu vinníka. Ponúka za ne aj odmenu.

V prípade, ak máte k incidentu informácie,
kontaktujte našu redakciu na e-mailovej adrese redakcia@pnky.sk.

-vv-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972