Piešťanské vianočné trhy prilákali počas silvestrovského večera na Námestie slobody množstvo ľudí, ktorých v mrazivom počasí roztancoval Igor Kmeťo mladší i Bartošovci. Tí spolu so zabávajúcimi sa odrátali polnoc a príchod roku 2017 priniesol množstvo novoročných objatí, bozkov a prianí. Ohlušujúce ohňostroje osvetlili večerné mesto nielen v okolí Auparku, ale aj na nábreží Váhu a na mnohých ďalších miestach. Piešťany sa vďaka nim okrem burácania ponorili do dymového oparu. Dnes si ešte budete môcť užiť novoročný koncert Bystríka, ktorý je na pláne o 16:00. Pozrite sa v našom fotoreporte ako to na Silvestra vyzeralo v centre.

IMG_7273_resize

Väčšina obyvateľov rešpektovala Všeobecné záväzné nariadenie o používaní pyrotechnických výrobkov, ktoré schválilo Metské zastupiteľstvo 10. novembra. Výbuchy petárd i ohňostrojov sa tak ozývali prevažne až po 22.00 a utíchli približne o 00.45 hodine. Ak vám náhodou doma zostala pyrotechnika kategórie F1 nezúfajte. Motýľov, prskavky, bzučiaky, fontánky a ďalšie výrobky môžete využívať bez obmedzení.

Silvester (3)Silvester (2)

Silvester (5)

Niekoľko desiatok ľudí vyšlo pred polnocou na kopec Ahoj, odkiaľ sa im naskytol jedinečný výhľad na ohňostroje v Piešťanoch a okolitých obciach.

-text a foto: lt, video: vv-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972