Nadácia Adeli pripravila pre svojich pacientov štedrý adventný kalendár.  Všetci, ktorí sa od 1. novembra 2014 do 31. októbra 2015 zúčastnili rehabilitácií, sú zaradení do žrebovania o zaujímavé ceny. Prví šťastlivci budú známi už dnes a okrem kozmetiky, hračiek a darčekových poukážok na nich čakajú aj rôzne rehabilitačné pomôcky. Nadácia bude o výhercoch informovať na stránkach Adeli Medical Centra a facebooku.

Untitled-1

„Blížia sa Vianočné sviatky a v našom regióne je už tradíciou spríjemniť čakanie na najkrajšie sviatky roka adventným kalendárom. Každý decembrový deň až do 24.decembra sa otvorí jedno okienko s prekvapením. V tomto roku sa aj Nadácia ADELI rozhodla pripraviť pre Vás prekvapenie v podobe ADELI adventného kalendára. Každý decembrový deň až do Štedrého dňa je naplnený prekvapením – darčekmi od partnerov. Darčeky sú rôzne: kozmetika, hračky, poukážky, sladkosti, rôzne rehabilitačné pomôcky. Do žrebovania sme zapojili všetkých pacientov ADELI Medical Centra za posledný rok od 1.novembra 2014 až do 31.októbra 2015. Pacienti, ktorí sa zúčastnili rehabilitačného pobytu viackrát, budú mať viac žrebovacích lístkov, čiže väčšiu šancu na výhru,“ píše sa o štedrom adventnom kalendári na stránkach Adeli Medical Centra.

Adventný kalendár Adeli podporili partneri nadácie DAMITO, SALESIANER MIETTEX, CORETA, METRO Cash & Carry SR, BENE-TE (Lekáreň Pod Fatimou a Mauris), Fotolab, IT BUBLE, DM Drogerie, DELIKOMAT, JUVENTAS, GENERIS, Podotech, OMRON, Acare, Letmo SK.

-lt/Tlačová správa – Nadácia ADELI-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972