Na Truck Aréne sa bude zápasiť

6. júna 2012 Off Od

Piešťanskí klub bojových športov Styx Fighters Gym prinesie na podujatie Truck Aréna zápasy najlepších bojovníkov v disciplínach K-1 a MMA (ultimátne zápasy).

[singlepic id=30366 w=320 h=240 float=right]Návštevníci Truck Arény, ktorá sa koná v Autokempingu Lodenica 15. a 16. júna, budú okrem toho svedkami exhibície svetového šampióna Ilju Škondriča so sparingpartnerom. Predstaví sa aj medzinárodný majster v disciplíne K-1 Martin Hauser z Piešťan. V exhibičnom zápase sa proti nemu postaví jeho brat.

„Dohodli sme sa, že na 12. ročníku Truck Arény nebudú iba exhibičné vystúpenia, ale aj celá liga nových talentov K-1 a MMA. Čiže diváci budú mať možnosť vidieť komplet celé kolo ligy,“ informoval Patrik Schlesinger z klubu Styx Fighters Gym. Dodal, že účasť prisľúbili aj reprezentanti z Českej republiky.

„Oficiálny názov ligy je European Hardcore MMA & K-1 Rules League Slovakia a sú to zápasy podľa amatérskych a poloprofi pravidiel. Táto liga je momentálne najprestížnejší projekt na Slovensku. Okrem exhibície teda diváci uvidia aj desať skutočných zápasov, bude to určite veľmi atraktívne,“ uzavrel Patrik Schlesinger.

Text: Martin Palkovič