Piešťanskí hasiči mali nad ránom prácu na sídlisku Adam Trajan. Pri bikrosovej dráhe na okraji sídliska horel automobil BMW. Oheň sa šíril podľa fotografií od motorovej časti a veľa z neho nezostalo. Detailnejšie informácie zisťujeme od polície a hasičov, článok budeme aktualizovať.

auto1

Aktualizované 26.1.2015 o 12:30 h –  Podľa vyjadrenia Tomáša Bílika z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave požiar osobného motorového vozidla značky BMW bol ohlásený  24. januára 2015 približne o 02.45 hod. „Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan. Príčinou vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie. V dôsledku požiaru neboli zranené žiadne osoby,“ informoval Tomáš Bílik.

V súvislosti s požiarom auta BMW na ulici E.F. Scherera začala polícia trestné stíhanie pre poškodzovanie cudzej veci. „Zatiaľ neznámy páchateľ spôsobil v noci z piatka na sobotu na aute škodu vo výške asi 25 tisíc eur. Polícia vykonáva vo veci potrebné vyšetrovacie úkony a pátra po páchateľovi,“ informovala Martina Kredatusová hovorkyňa KR PZ v Trnave.

 

auto2 auto3red

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972