Svedkovia hrozivo vyzerajúcej dopravnej nehody, ktorá sa stala na Teplickej ulici dnes ráno, potvrdili, že mladý muž bol odvezený do nemocnice. Brzdná dráha jeho motorky meria asi 10 metrov. Zrážke s osobným automobilom sa ani jednému z vodičov nepodarilo zabrániť. Ulica je dočasne uzavretá, zasahujú tam hasiči a dopravu riadi polícia. Ďalšie podrobnosti o nehode zisťujeme.

Doplnené 25. februára o 15.45: 

Krajská policajná hovorkyňa informovala, že pravdepodobným vinníkom nehody je vodič osobného auta z okresu Topoľčany, ktorý sa plne nevenoval vedeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke. „Pri odbočovaní nedal prednosť motocyklu Yamaha R1, ktorý viedol 30 ročný Marcel z Piešťan,“ uviedla Martina Kredatusová.

Motorkár utrpel ľahké zranenie nohy, motoristovi polícia zadržala vodičský preukaz. Nehoda je zatiaľ v štádiu vyšetrovania. Obaja aktéri nehody sa podrobili dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom.

Polícia pripomína, že s prichádzajúcimi teplými dňami bude na cestách čoraz viac motocyklistov. Apelujeme preto na vzájomnú ohľaduplnosť a disciplinovanosť na cestách.

nehoda(red)

 

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972