Členovia Hasičského a záchranného zboru a príslušníci polície práve rozbiehajú v okolí Váhu a na Sĺňave pátraciu akciu po 69-ročnom mužovi z Ostravy.

„Šesťdesiatdeväťročný Ján Kamrád stanoval spolu s blízkymi v obci Banka pri rieke Váh. Včera (1.8.) o deviatej hodine z miesta stanovania odišiel a uviedol, že ide domov do Ostravy, pričom sa pešo vybral popri rieke. Svojim blízkym sa odvtedy neozval,“ informovala Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Polícia v súčasnosti po nezvestnom mužovi pátra aj za pomoci vrtuľníka MV SR, pričom do pátracej akcie je zapojený zvýšený počet policajtov a záchranárov. Hasiči vyrazili na  vodu v dvoch člnoch. Jeden prehľadáva rieku nad Kolonádovým mostom, druhý breh pod Červenou vežou. Do pátracej akcie sú zapojení hasiči z Piešťan a Hlohovca, záchranári z Dunajskej Stredy a piešťanskí policajti.

Kriminálna polícia v Trnave žiada občanov o pomoc pri pátraní  po nezvestnom mužovi z Česka. Ak ste nezvestného muža niekde videli, oznámte to na číslo 158. 

-th/vv- Foto: -vv-

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972