Okresný dopravný inšpektorát v Piešťanoch zaviedol novú službu. Aktuálne si už netreba ísť pre časenky pri zápise do evidencie vozidiel ráno, keďže sa prestávajú vydávať manuálne. Poradové čísla sú od teraz vydávané elektronickým systémom priebežne počas celého dňa.

policia pomahat a chranit 600„Okresný dopravný inšpektorát Piešťany Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trnave v snahe zvýšenia komfortu občanov prichádzajúcich na evidenciu vozidiel a za týmto účelom skrátenia čakacích lehôt na vybavenie oznamuje, že poradové čísla sú vydávané elektronickým systémom priebežne počas celého dňa, podľa stránkových hodín a preto nie je potrebné jeho vyzdvihnutie ráno o 07.30 h, ako to bolo zaužívané v minulosti, kedy sa poradové čísla vydávali manuálne,“ informovala Martina Kredatusová, vedúca oddelenia komunikácie a prevencie KR PZ v Trnave.

Podľa jej vyjadrenia uvedené odporúčanie žiadateľom značne skráti čas čakania od vytlačenia poradového čísla do momentu jeho vyvolania na priehradku a tým aj celkový čas strávený na dopravnom inšpektoráte.

-inf-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972