AktualitySamospráva

Na Adam Trajan sa vráti pošta

By 27. júla 2011No Comments

Na základe spoločných rokovaní radnice, Pavla Táborského a Slovenskej pošty došlo k rozhodnutiu, že na sídlisku Adam Trajan po roku opäť otvoria poštovú prevádzku v budove PT Univerzál. Informáciu dnes zverejnil mestský úrad na svojom webe.

[singlepic id=16917 w=320 h=240 float=left]„Požadovali sme, aby boli rozšírené otváracie hodiny aj na popoludnie,“ povedala o rokovaní prednostka mestského úradu Denisa Bartošová. V tom vyšlo vedenie Slovenskej pošty mestu v ústrety, ale v zmysle zákonníka práce nemôže byť zatiaľ pobočka otvorená aj v sobotu. Podľa prednostky má radnica prísľub, že v prípade veľkého záujmu môže prísť aj k tejto zmene.

Poštové služby sprístupnia obyvateľom od 1. septembra. Otvorené bude počas pracovných dní od 9.00 do 13.00 h a od 14.00 do 18.00 h. Miesto vyhradené špeciálne pre túto prevádzku (na obrázku) je priamo v supermarkete PT blízko pokladní.

Na sídlisku Adam Trajan chýba pobočka pošty už od augusta minulého roka, kedy rozsiahli požiar zničil nákupné centrum PT Univerzál. To pred Veľkou nocou znovu otvorili, ale pošta tam stále chýbala.

Prečítajte si aj: Z PT-čka zostalo len zhorenisko a PT-čko vstalo z popola, ľudí prišlo veľa

Autor: mp

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972