Connect with us

Aktuality

Zlodeja vypátrala hliadka PMJ vďaka všímavému svedkovi

Published

on

Policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky vypátrali páchateľa, ktorý je podozrivý z vykradnutia auta v Trnave, časti Modranka. Opäť sa ukázalo, aká dôležitá je všímavosť občanov a ich spolupráca s políciou. Vo štvrtok 2. februára medzi 14.30 a 14.45 h vypáčil neznámy páchateľ zadné okno na aute Peugeot Boxer, ktoré bolo odstavené v Modranke na Pútnickej ulici. Páchateľ z auta odcudzil 4 notebooky aj s príslušenstvom a taškami, navigáciu a rôzne iné osobné veci. Majiteľom spôsobil škodu za takmer 3000 Eur. Podozrivého si všimol svedok, ktorý polícii poskytol opis osoby, ako aj informácie o aute, na ktorom sa pohyboval.

Vďaka tomu mohli príslušníci pohotovostnej motorizovanej jednotky okamžite konať a vydať sa rovno po stope podozrivého. Toho našli aj s odcudzenými vecami v ubytovni na Zelenečskej ulici v Trnave. Policajti muža obmedzili na osobnej slobode a predviedli na policajný útvar, kde ho následne prevzal vyšetrovateľ.

Advertisement
Hello GPT

Po vykonaní potrebných procesných úkonov vyšetrovateľ obvinil 28-ročného, v minulosti už trestaného muža z Trnavy, zo zločinu krádeže. Obvinený je stíhaný väzobne, pričom mu hrozí, že za mrežami môže stráviť tri až desať rokov.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave/Foto: archív-

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články