AktualityŠport

Moravianski kajakári sa vymenili s rodičmi na Mama a Tata Cupe

By 3. septembra 2014No Comments
Športový klub KAJAK Moravany nad Váhom sa okrem úspešného leta môže pochváliť aj jeho zaujímavým zavŕšením. Poslednú augustovú sobotu totiž usporiadali v Ratnovciach na Sĺňave  1. ročník podujatia MTT cup alebo Mama Cup, Tata Cup a Tréner Cup.
 
Kajak Moravany12

REKLAMA

pnky_1-ab-contact-sept

Počas MTT Cupu si deti vymenili úlohy so svojimi rodičmi, starými rodičmi a ďalšími dospelými priateľmi vodných športov. Väčšina z nich si po prvýkrát sadla do kajakov a vyskúšala to, čo ich deti tak baví. Samotnému preteku však predchádzala príprava pod vedením malých pretekárov, ktorí potom svojich rodičov neúnavne povzbudzovali. Štýl niektorých bol samozrejme dosť svojský, ale nikomu z nich rozhodne odvaha nechýbala, keďže teplota vody v priehrade bola ledva 16 stupňov Celzia.
Kajak Moravany15
Niektorých rodičov kanoistika tak nadchla, že si dokonca posadali aj do deblov so svojimi ratolesťami a neváhali ísť až na hranice svojich možností. Moravanci ich snahu odmenili, víťazi dostali medaily či vecné ceny a všetci spoločne sa výborne zabavili. Akciu jej organizátori hodnotia ako mimoriadne úspešnú a  budúci rok chcú rozhodne pokračovať v začatej tradícii.
(ts/red)
 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972