Autá značky Mini Cooper v sobotu 22. augusta v rámci 5. ročníku podujatia Aces of Mini už tradične pretekali na motokárovom okruhu v Trebaticiach. Diváci sa mohli presvedčiť, že okrem Mr. Beana sa v malých vozidlách môže skrývať aj veľká sila a obratnosť. Mini Coopre na dráhe dosahovali vysoké rýchlosti a zákruty rezali poriadne natesno. Ako to na dráhe vyzeralo si môžete pozrieť vo videu a rozsiahlom fotoreporte.

„Pretekať bude 20-25 súťažiacich a teší ma, že okrem chalanov z Čiech prišli aj ľudia z Poľska a samozrejme zo Slovenska. Som rád, že nám to aj tento rok takto dobre vyšlo a o Aces of Mini je záujem aj v zahraničí. Ľudia poznajú Mini Cooper hlavne ako auto, ktoré mal Mr. Bean, ale málokto už vie, že v šesťdesiatych rokoch vyhrali trikrát rallye Monte Carlo,“ prezradil o podujatí a svojom obľúbenom aute organizátor Jaroslav Gula.

JGVečer čaká účastníkov o 18:00 v Campingu Pullman vyhlásenie výsledkov a po ôsmej After Race Rock´N party. Ak by ste si chceli prezrieť nádherné anglické autá, užiť si grilované špeciality od Chlapcov na panvici a pivné hody v Saint Tropez Bare neváhajte a zastavte sa v kempe.

-lt-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972