Každá informácia môže prispieť k rýchlejšiemu vypátraniu 24-ročného Juraja Strečanského, ktorý odišiel na neznáme miesto.

AKTUALIZOVANÉ 12. augusta o 18.20 h: Mimoriadne pátranie polícia ukončia, Juraj bol vypátraný vďaka medializácii a pomoci širokej verejnosti.

„Oceňujeme obrovskú pomoc všetkých ľudí  z okolitých obcí, hasičov, dobrovoľníkov, starostov obcí, pátracích organizácií, kynológov. Vaša nezištná pomoc  a zapojenie asi 70 ľudí priamo do pátracích akcií v teréne bolo až dojemné. Ďakujeme všetkým, ktorí status o nezvestnosti Juraja zdieľali a dostal sa tak do povedomia ľuďom z celého Slovenska, “ informovala v stredu 12. augusta polícia.

„Od 13.00 h polícia vyhlásila mimoriadnu pátraciu akciu. Spolu s hasičmi, dobrovoľníkmi a letkou Ministerstva vnútra SR prepátravajú okolie obce Dubovany,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru Mária Linkešová s tým, že 24-ročný Juraj Strečanský odišiel z domu v obci Dubovany na neznáme miesto. Viac sa rodine neozval. Juraj pôsobí mladistvým dojmom, skôr na 16 rokov.

Ak ste ho videli, informáciu môžete odovzdať najbližšej hliadke alebo zavolať na číslo 158.

Zdroj: KR PZ v Trnave

About PNKYSK

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972