Manželia Pisarčíkovci oslávili Platinovú svadbu, manželský sľub si obnovili po 70- tich rokoch

Manželia Pisarčíkovci oslávili Platinovú svadbu, manželský sľub si obnovili po 70- tich rokoch

29. februára 2016 Off Od PNky.sk

Manželia Elena a Ondrej Pisarčíkovci v sobotu 27. februára obnovili svoj manželský sľub po 70-tich rokoch. Dojímavý obrad v kruhu najbližšej rodiny sa konal v Kaplnke Božského srdca Ježišovho pri Kolonádnom moste. Deti pre svojich rodičov pripravili aj prekvapenie v podobe hudobníkov, ktorí zahrali rôzne goralské piesne z ich rodného podtatranského kraja. K ďalším darčekom patrila napríklad spomienková fotokniha a keďže manželia Pisarčíkovci radi hrávajú žolíka, veľmi sa potešili aj špeciálnym kartám s ich podobizňami. 

IMG_0136_resize

„Rodičia zdôrazňujú, že v manželskom zväzku je dôležitá nielen láska, tá je možno takým začiatkom, ale aj vzájomná úcta, tolerancia a schopnosť odpúšťať jeden druhému, trpezlivosť a ochota myslieť na toho druhého. Platinová svadba našich rodičov je niečo mimoriadne. To, že vychádzali jeden druhému v ústrety a rodina bola pre nich alfou aj omegou, je, myslím, hlavný dôvod, že sa medzi nimi vytvorilo tak silné puto, ale určite im v mnohých prípadoch pomohla aj viera. Pre nás všetkých sú v tomto ohľade obrovským vzorom,“ prezradila recept na dlhotrvajúce manželstvo manželov Pisarčíkových ich dcéra Zuzana Suchá.

IMG_0299_resize

„Pri tejto príležitosti a pred všetkými prítomnými sa chcem poďakovať svojej manželke za jej lásku, za všetko dobré a za to, že mi verila a pomáhala. Som šťastný, že sme spolu a prosím pána Boha, aby mala vytrvalosť až do konca života. Chcem sa za všetko poďakovať aj našim deťom a som naozaj veľmi šťastný,“ povedal na záver obradu Ondrej Pisarčík.IMG_0293_resize

 

-lt-