Originálnym spôsobom „vybabral“ jeden z nahnevaných obyvateľov vnútrobloku na Winterovej ulici s jedným z áut, ktoré parkovali v mieste, kde nemali čo robiť. Zobral smeti, ktoré zrejme išiel práve vyniesť a na po prednom skle mu zanechal páchnucu maľbu. Policajti však varujú – zákon do vlastných rúk neberte.

Parkovanie PNky3

REKLAMA

kia akcia

Podnet a fotografie nám poslal čitateľ nášho portálu a uviedol, že niečo podobné sa tu stáva častejšie. Podľa vedúcej oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave Martiny Kredatusovej však polícii porušovanie dopravných predpisov v tejto lokalite nikto nehlásil. „Obyvateľom by sme odporučili, že v prípade, ak vidia, že niekto parkuje  na zákaze,  ihneď privolať políciu, ktorá to môže riešiť na mieste. Podnet ohľadom vysypaných smetí na auto polícia tiež neeviduje, v každom prípade odporúčame zákonné riešenia problémov,“ uvádza. Takéto konanie môžu vyhodnotiť napríklad ako priestupok proti občianskemu spolunažívaniu.

My dodávame – v dnešnej dobe porušovať zákazy vjazdu či parkovania je naozaj trúfalé – mobily s foťákom má predsa už každé malé dieťa. A pokutu vám môžu vyrubiť aj dodatočne.

(red)

REKLAMA

barmanka

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972