Traja mestskí poslanci založili občianske združenie. Jedným z ich cieľov je informovanie o dianí v Piešťanoch. Vyplýva to zo zasadnutia snemu, ktorý sa uskutočnil 30. januára.

ludia pre lepsie piestany logoPrvou aktivitou, na základe ktorej sa občianske združenie dostalo do povedomia bol protest pri Krajinskom moste, ktorý sa konal v septembri 2013. Následne v mesiaci október 2013 schválilo zastupiteľstvo Trnavského samosprávneho kraja financie na opravu mosta. „Napriek tomu, že túto opravu považujeme za nedostatočnú a uzavretie mosta na dva mesiace za neprijateľné, sme radi, že aj naša aktivita dopomohla k tomu, aby sa veci rozhýbali a kompetentní sa začali riešením situácie vôbec zaoberať,“ píše sa v tlačovej správe OZ Ľudia pre lepšie Piešťany.

Jeho členmi sú aktuálne poslanci mestského zastupiteľstva Michal Hynek, Jozef Chudý a Juraj Brna. V najbližšej budúcnosti chcú okrem rôznych aktivít prinášať aj necenzurované informácie o dianí v Piešťanoch prostredníctvom web stránky www.lepsiepiestany.sk a cez vlastné tlačené periodikum s názvom Lepšie Piešťany.

,,Sme ľudia, obyvatelia mesta Piešťany, ktorým nie je ľahostajné dianie okolo nás. Snažíme sa ovplyvňovať veci okolo seba a pracovať v prospech obyvateľov mesta Piešťany,“ odkázali členovia. Každý, kto sa k nim chce pridať, nájde kontakty na ich web stránke.

Text: Tlačová správa OZ Ľudia pre lepšie Piešťany (krátené), red

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972