Aktuality

Letnú kúpeľnú sezónu otvorili biele holubice

By 2. júna 2012No Comments

Asi tridsať holubíc vypustili pred Domom umenia v momente, keď sa skončil pestrý program žiakov Základnej umeleckej školy. Témou ich vystúpenia boli tentoraz štyri živly. Z tribúny ho sledoval aj prezident Ivan Gašparovič.

[singlepic id=30536 w=320 h=240 float=left]Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny malo aj 2. júna 2012 tradičný scenár. Najprv zástupcovia cirkvý požehnali v hudobnom pavilóne Haromony pieštanské liečivé pramene a potom odštartoval z Kúpeľného ostrova sprievod, na čele ktorého sa v historickom automobile viezol s primátorom Remom Cicuttom pravidelný návštevník tohto podujatia prezident Ivan Gašparovič.

Sprievod ako vždy tvorili folklórne súbory, žiaci stredných a základných škôl i zástupcovia rôznych záujmových združení, ktorí prezentovali svoju šikovnosť a úspechy. Nemohli chýbať ani mažoretky, tanečníci, hudobníci a športovci. Trasu sprievodu lemovali stovky nadšených divákov, ktorí každú skupinu ocenili potleskom.

REKLAMA

Ak ste sa dopoľudnajšieho programu 21. ročníka Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny v Piešťanoch nemohli zúčastniť, vychutnajte si jeho atmosféru protredníctvo fotografií a videa.

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=EjCVuHT9vss[/youtube]

[nggallery id=1688]

Text a foto: Martin Palkovič

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972