AktualityReklama

Lefresh TOUR sa zastaví v utorok aj v Piešťanoch

By 18. augusta 201320 augusta, 2013No Comments

Dobre sa zabaviť, nabrať inšpiráciu ako si zariadiť kúpeľňu a vyhrať. To je heslo blížiacej sa Lefresh kúpeľne TOUR 2013, ktorá sa zastaví v utorok 20. augusta aj v Piešťanoch. Od 15:00 h do 20:00 h na parkovisku pred hypermarketom Tesco budete môcť nazrieť do sveta noviniek v oblasti zariaďovania kúpeľní, zabaviť sa s Igorom Kmeťom ml. a vyhrať ceny v hodnote 3000 eur.

lefresh tourPodujatie je určené širokej verejnosti, ale najmä tým, ktorí chystajú zariaďovanie novej alebo rekonštrukciu staršej kúpeľne. Odborníci zo siete kúpeľňových štúdií Lefresh a ich partneri totiž predstavia novinky zo sveta sanity. Inšpiráciu budete môcť nabrať v kamióne spoločnosti Kolo, ktorý je plný najnovších trendových umývadiel, skriniek, vaní, či sprchových kútov. Predstavia sa i značky Oras (batérie sprchové,  vaňové, bidetové, termostatické …), Viega (konštrukcie pre závesné WC, tlačítka,  podlahové žľaby …) a Paradyz (novinky z obkladov a dlažieb).

O zábavu sa postará Igor Kmeťo ml. a DJ. Aby ste z akcie neodišli naprázdno, pripravili organizátori množstvo darčekov, ale aj  občerstvenie zdarma. Na jedného účastníka sa na záver celej tour usmeje šťastie v podobe výhry značkovej sanity v hodnote 3000 eur. Podmienka je jediná, vyplniť anketový lístok. Žrebovanie sa uskutoční na konci Lefresh kúpeľne TOUR v piatok 23.08.2013 o 19:00 h. Ak v dohľadnej dobe plánujete nákup kúpeľne, počas akcie budete môcť získať kupón na 20 percentnú zľavu v kúpeľňových štúdiach Lefresh, ktorá je využiteľná do konca septembra.

Lefresh TOUR štartuje v pondelok 19. augusta v Bratislave Petržalke, po utorňajšej zastávke v Piešťanoch bude pokračovať v stredu v Trenčíne, štvrtok v Žiline a v piatok v Košiciach.

-inf-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972