Aktuality

Kúpele sa podrobili medzinárodnej kontrole

By 12. februára 2013No Comments

Slovenské liečebné kúpele Piešťany úspešne prešli auditom Európskej asociácie kúpeľov (ESPA), pri ktorom zaznamenali zlepšenie kvality poskytovaných služieb.

[singlepic id=35144 w=520 h=340 float=center]

 

„Ak to takto pôjde ďalej, kúpele Piešťany sú na najlepšej ceste stať sa lídrami v oblasti kvality v Európe“, skonštatoval Dr. Kurt von Storch, vedúci audítor EuropeSpa po kontrole, ktorá sa v Piešťanoch uskutočnila 7. februára.

Podľa vedenia spoločnosti to kúpele posunulo bližšie k cieľu stať sa medzinárodným lídrom na trhu. Experti z ESPA preskúmali viac ako 1000 bodov z oblasti gastronómie, ubytovania, liečebných procedúr, bazénov, ľudských zdrojov a manažmentu. „Ukázalo sa, že hotel Thermia Palace sa radí k najlepším európskym poskytovateľom služieb,“ informovala Daniela Piršelová z Mediaproconsulting.

Európska asociácie kúpeľov (ESPA) zastupuje záujmy viac ako 1200 kúpeľných miest. Európska značka kvality v kúpeľníctve je dôležitá najmä z dôvodu lepšej orientácie zahraničných klientov, pretože v každej krajine platia iné požiadavky na hygienu, bezpečnosť a infraštruktúru. Jednotné hodnotiace kritériá pre získanie certifikátu EuropeSpa Med sú od roku 2006 uplatňované na celom európskom kontinente.

Text: Tlačová správa SLK Piešťany/red Ilustr. foto: Martin Palkovič

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972