Sezóna na Kúpalisku Eva sa pomaly blíži k záveru. Tento rok trvala štyri mesiace. Pre verejnosť ho otvorili 29. mája a zavrú 1. októbra. Návštevnosť bola podobná ako vlani, pričom bol prekročený počet 30-tisíc návštevníkov.

„Sezóna sa niesla v duchu minuloročného leta, ktoré sa taktiež vyznačovalo relatívne vysokými teplotami, ale pokles teplôt pravidelne prichádzal počas víkendu. Túto sezónu boli z 13-tich víkendov horúce iba štyri. Návšteva kúpaliska bola taktiež približne v rozsahu minuloročnej a prekročila 30-tisíc návštevníkov,“ hovorí Ľudovít Kubán z Klubu vodného póla Kúpele Piešťany, ktorý má kúpalisko v prenájme.

Podľa jeho slov po úpravách, ktoré na kúpalisku zrealizovali za posledné štyri roky, evidujú vyššiu návštevnosť detí a mladých rodín s deťmi. Prispel k tomu iste detský bazénik a šmýkačka, kde majú deti možnosti  užiť si dostatok zábavy počas horúcich dní. Prevádzkovateľom sa tiež osvedčili celosezónne permanentky, ktoré fungovali druhú sezónu. Ich držitelia sú najčastejšími návštevníkmi kúpaliska. Podľa Ľ. Kubána bude rekordérkou v počte návštev pani Zuzana Michnová, keďže navštevuje kúpalisko s malými výnimkami každý deň.

Kúpalisko je v prevádzke pre verejnosť ešte tento týždeň a sezónu ukončí záverečným dňom v nedeľu 1. októbra 2017.

-th- Ilustr. foto: -lt-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972