Aktuality

Kukláči zasahovali v budove piešťanskej polície

By 3. júla 2013No Comments

Podľa nepotvrdených informácií bola včerajšia akcia príslušníkov Národnej kriminálna agentúry zameraná na prepojenie polície s organizovaným zločinom. Zadržaných bolo deväť osôb.

[singlepic id=44821 w=320 h=240 float=left]Špeciálny útvar zasahoval v uplynulých dňoch na viacerých miestach v Piešťanoch a okolí, údajne aj v jednom z tunajších autobazárov a ubytovacom zariadení. Podľa svedkov sa včera nevyhli ani obvodnému oddeleniu policajného zboru.

„Národná kriminálna agentúra počas včerajšej akcie zadržala deväť osôb, podozrivých z násilnej trestnej činnosti. Akcia bola na rôznych miestach západného Slovenska. Vzhľadom na prebiehajúce procesné úkony nie je možné poskytnúť viac informácii,“ uviedla hovorkyňa policajného prezídia Andrea Dobiášová a dodala, že ak to procesná situácia dovolí, na verejnosť sa dostane aj viac informácií.

Národná kriminálna agentúra ja priamo podriadená policajnému prezidentovi a jej cieľom je odhaľovať organizovanú trestnú činnosť, korupciu, terorizmus aj pašovanie drog.

Text: Martin Palkovič Ilustr. foto: ht

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972