V pondelok 5. novembra viac ako sto policajtov na viacerých miestach v okolí Trnavy, ale najmä v Leopoldove a Hlohovci, zasahovalo proti zločineckej skupine, ktorá kradla autá rozoberala ich a ďalej s nimi obchodovala. Podľa informácie TV Maríkza kukláči a ďalší policajti zadržali desať mužov a jednu ženu.

Pre televíziu polícia potvrdila, že príslušníci  Okresného riaditeľstva PZ Bratislava 4 vykonávali procesné úkony vrámci objasňovania majetkovej trestnej činnosti.  Kukláči vykonali najväčšie razie v Leopoldove a v Hlohovci časť Šulekovo. Vozidlá zlodeji kradli na objednávku vo viacerých mestách. 

Podľa dostupných  informácií policajti zasahovali až v sedemnástich objektoch. Policajti zaistili viacero automobilov, ktoré putovali na expertízu. „Minimálne v jednom objekte sa našlo veľa dielov na vozidlá a taktiež rozrezané vozidlá . Počas razie bolo zaistených veľa vecí, ktoré slúžia na krádeže vozidiel. Údajne bolo zadržaných cez 10 osôb, ale to potvrdiť neviem. Číslo môže byť menšie, ale aj väčšie…. Jediné čo sa dá presne povedať je, že polícia odviedla brutálne dobrú prácu, za čo jej patrí veľké ďakujeme!!!“ napísal na FB  Štefan Farkas administrátor skupiny HAKA – Hľadá sa auto krádeže automobilov, ktorý sa akcie zúčastnil ako pozorovateľ.

Viac v reportáži TV Markíza.

-th- Zdroj: tvnoviny.sk, FB HAKA Foto: Štefan Farkas

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972