Po utíchnutí rekonštrukčných stavebných prác na Krajinskom moste, utíchla aj prevádzka na portáli krajinskymost.sk. Stream dopravnej situácie bol preto tiež dočasne pozastavený. V čase, keď sa rozbehli práce na rekonštrukcii cesty na Havran, už beží opäť naplno.

„V uplynulých týždňoch, pravdepodobne aj v nadväznosti na začínajúcu rekonštrukciu cesty na Havran, sme zaevidovali viacero otázok smerujúcich na funkčnosť  portálu krajinskymost.sk. Naším cieľom je pomôcť vždy, keď je to možné. Preto sme sa rozhodli opätovne obnoviť plnohodnotnú prevádzku portálu krajinskymost.sk. Veríme ,že opäť pomôžeme zjednodušiť každodenný život každému z nás,“ informovali zástupcovia IT firmy Lombard, ktorá je prevádzkovateľom webu.

Kamera sledujúca premostenie Váhu je umiestnená na jednej z budov na Krajinskej ceste. Pri rekonštrukcii mosta pomohla s informáciami o aktuálnej situácii tisíckam ľudí. Aktuálne sa pre rekonštrukciu cesty na Havran, ktorá má trvať rok, sa kolóny zatiaľ netvoria.

Viac info o rekonštrukcii nájdete tu https://www.pnky.sk/aktuality/cestu-na-havran-zacinaju-opravovat-prace-maju-trvat-maximalne-rok/.

-red- Foto: Erik Ďuriš

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972