Kokosová voda je vo všeobecnosti jeden z najuniverzálnejších prírodných produktov. Tento osviežujúci nápoj je obľúbený po celom svete. A konečne si ju môžete vychutnať i u nás.

Na trhu je niekoľko značiek kokosových vôd. Cocowell je kokosová voda najvyššej kvality s najautentickejšou chuťou brazílskych kokosov. Je vyrobená z mladých zelených kokosov, nie z koncentrátu a neobsahuje konzervanty či pridané sladidlá.

Cocowell pochádza z Brazílie. Vďaka blízkosti rovníka, ideálnym klimatickým podmienkam a malým zmenám počas ročných období má perfektne vyváženú chuť, čo bolo rozhodujúce pre výber tejto lokality. Absolútne kľúčovým na uchovanie kvality je balenie v TetraPaku. Ten dokáže uchovať chuť i výživné látky kokosovej vody bez pridania akýchkoľvek konzervantov. Balenie cocowellu v TetraPaku je najlepším spôsobom, ako s vodou zaobchádzať, aby bola akoby stále v orechu.

Na rozdiel od umelých športových nápojov je cocowell skutočnou potravinou – je 100% prírodný. Výborne hydratuje telo a dopĺňa ho nielen o vodu ale i o minerály, ktoré pri joge, saune alebo športovom výkone strácame.

Kokosovú vodu Cocowell a ďalšie životodarné produkty si môžete zakúpiť v predajni Biodiacelia v Auparku.

PR článok

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972