Tradičné májové podujatie „Do práce na bicykli“ organizátori posúvajú na neskôr. Nový termín oznámia do soboty 18. apríla. Tímy a samosprávy sa ale môžu prihlasovať už teraz, registrácia je zatiaľ otvorená do druhého májového piatku.

Situácia so šírením kornonavírusu a s ním súvisiacim zákazom zhromažďovania sa postihla mnohé obľúbené podujatia. Jedným z nich je aj kampaň do práce na bicykle, do ktorej sa každoročne zapájalo množstvo tímov z Piešťan a okolia. Pôvodný májový termín sa organizátori rozhodli posunúť na neskôr. Registrácia odštartovala ešte začiatkom marca. Zatiaľ zostáva otvorená, dokonca aj po pôvodne uvedenom termíne, ktorým je zatiaľ piatok siedmeho mája.

„Do týchto chvíľ registrované samosprávy a tímy ostávajú zaevidované v systéme – po určení nového termínu konania kampane tak nebudú musieť vytvárať nové registrácie, ale budú môcť použiť svoje súčasné prihlasovacie údaje,“ uvádzajú organizátori na stránke nechajmeautodoma.eu. Termín konania kampane zatiaľ  neoznámili, spresniť ho plánujú v najbližších týždňoch, najneskôr však v sobotu 18. apríla.

„O náhradnom termíne súťažnej časti kampane budeme súťažiacich informovať prostredníctvom e-mailu, ktorý uviedli pri registrácii a verejnosť prostredníctvom oznamu na našej hlavnej stránke www.dopracenabicykli.eu, na našej Facebookovej stránke a Instagramovom účte,“ píše sa v tlačovej správe.

Cieľom súťaže „Do práce na bicykli“ je podpora rozvoja trvalo udržateľnej mobility v mestách, motivovanie samospráv, aby na svojom území vytvárali kvalitné a bezpečné podmienky pre využívanie bicykla na prepravu po meste. Projekt chce tiež inšpirovať zamestnávateľov, aby vo firmách vytvárali priestory pre bezpečné uloženie bicykla a mali záujem bonusmi podporovať zamestnancov k využívaniu bicykla, ako ideálneho prostriedku pri cestách do práce.

-red/TS- Ilustr. foto: facebook.com/dopracenabicykli, archív Zdroj: nechajmeautodoma.sk

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972