Plavecký bazén v niekdajšom hoteli Sĺňava bude od 14. do 17. júla zatvorený. Dôvodom je plánovaná výmena prasknutého prívodného potrubia vody. Do štvrtku je bazén otvorený v štandardných letných hodinách od 7:00 do 19:00 h.

Bazén prevádzkuje OZ Bazén Piešťany s finančnou podporou Mesta Piešťany. Pavol Škodný z OZ informoval, že prasklinu na prívodnom potrubí vody zaznamenali približne pred mesiacom. Nešlo o žiaden akútny problém, ktorý by si vyžiadal uzatvorenie bazéna, avšak denne cez ňu vytieklo do 300 l vody, takže museli naplánovať opravu.

„Keďže na starom potrubí nie sú osadené spätné ventily, musíme vypustiť celý bazén a po výmene potrubia ho znova napustiť, preto plánovaná oprava potrvá viac dní. Pri tejto príležitosti hneď vykonáme drobné opravy na obkladoch bazéna a rovnako čistenie,“ vysvetlil Pavol Škodný.

Počas letných mesiacov je bazén otvorený denne od 7:00 h do 19:00 h. Jedinou výnimkou je pondelok, keď v čase medzi 9:00 až 12:00 h prebiehajú sanitárne práce. Plávať tak v prvý deň v týždni môžete hneď zrána, alebo popoludní.

 

-th- 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972