Hrozivo vyzerajúca nehoda na Havrane našťastie skončila s ľahkými zraneniami. Čelná zrážka sa odohrala včera podvečer (19.8.) v smere od obce Banka na Havran. Päťdesiatštyri ročný vodič na aute Ford Escort pri prejazde pravotočivou zákrutou neprispôsobil rýchlosť na mokrej vozovke a s autom dostal šmyk.

IMGP1410

„Následne prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s oprotiiúducim Peugeotom 307. Vodič z Fordu bol ošetrený na mieste. V Peugeote sa ľahko zranila 32 ročná žena a dvojročné dieťa. Okrem nich sa vo vozidle nachádzali ďalšie dve deti vo veku 4 a 5 rokov, ktoré sa nezranili. Všetky deti aj s matkou boli prevezené do nemocnice. Polícia alkohol u vodičov nezistila. Škoda na vozidlách bola odhadnutá na viac ako 3000 eur. Policajti dopravnú nehodu naďalej vyšetrujú,“ informovala  Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Polícia dôrazne upozorňuje vodičov, aby zbytočne neriskovali a rýchlosť prispôsobili mokrej vozovke a počasiu. Prirýchla jazda spôsobila vážne dopravné nehody, pri ktorých došlo k ťažkým zraneniam a k zbytočným stratám na životoch.

IMGP1409IMGP1421

TS Foto: KR PZ Trnava

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972