Hotelová  akadémia Ľudovíta Wintera pripravila na 11. a 12. decembra opäť podujatie Gastro Vianoce. Priestory školy sú už zaplnené vianočnými dobrotami, či ukážkami prestierania, ale študenti sa na vás tešia aj vo svojich prevádzkach, kde vám namiešajú nápoj, pripravia kávu, či dobré jedlo. Na slávnostnom otvorení výstavy bol pokrstený čokokalendár, ktorého krstnými rodičmi sa stali moderátorka Jarmila Lajčáková – Hargašová, župan Jozef Viskupič a herec Juraj Bača.

Celá škola dýcha vianočnou atmosférou. Ochutnať môžete čokoládové dobroty, ale taktiež sa pokochať gastro umením. Čakajú na vás ukážky gastronomických zručností študentov, predvedú sa jednotlivé odbytové strediská a samozrejme si budete môcť dopriať množstvo gastronomických zážitkov a pohladenie chuťových pohárikov.

Gastro Vianoce sú zároveň dňami otvorených dverí, kedy sa záujemcovia o ďalšie štúdium majú možnosť dozvedieť viac o Hotelovej akadémii Ľudovíta Wintera, ktorej študenti robia dobré meno Piešťanom nielen doma, ale aj vo svete.

REKLAMA

Fotogaléria:

-red- Foto: -th-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972