Connect with us

Aktuality

Hlasovanie o Najobľúbenejšieho športovca Piešťan spustené

Published

on

Ceny primátora budú odovzdané víťazom počas slávnostného galavečera, ktorý je naplánovaný na 6. mája v priestoroch Domu umenia. Tohtoročnou novinkou je ocenenie Najobľúbenejší športovec, pričom o víťazovi tejto kategórie bude rozhodovať verejnosť. Hlasovací lístok nájdete okrem nášho webu aj v novinách Radnica informuje a v Piešťanskom týždni. Lístok je potrebné riadne vyplniť a vhodiť do urny na mestskom úrade. Športovcov môžete podporiť aj prostredníctvom webovej stránky Osobnosť mesta Piešťany. Každý kto riadne vyplní a odovzdá svoj hlasovací lístok je automaticky zaradený do súťaže o vstupenky na slávnostný galavečer. Hlasovanie štartuje 14. marca a prebiehať bude do 14. apríla. 

hlasovaci-listok-expand-v2[1]

Anketový lístok na stiahnutie.

Hlasovať sa dá aj prostredníctvom webovej stránky osobnostmestapiestany.sk, svoj hlas viete zaslať prostredníctvom online ankety. Po skončení hlasovania budú vylosovaný držitelia 10 lístkov na slávnostný galavečer, ktorého súčasťou bude odovzdávanie cien a recepcia.

anketaPodujatím v Dome umenia bude návštevníkov sprevádzať moderátor športových televíznych novín Peter Varinský. Súčasťou programu bude vystúpenie členov folklórneho súboru Slnečnica, speváčky Karolíny Beňačkovej a žiakov Základnej umeleckej školy, ktorí predvedú baletné vystúpenie. Na konci večera čaká na ocenených a hostí recepcia.

17264161_256680084742794_2497791402618432135_n

Primátor mesta Piešťany bude tento rok udeľovať ocenia v jedenástich oblastiach. Medzi kategóriami sú Najúspešnejší dospelý športovec, Najúspešnejší mládežnícky športovec, Najúspešnejší kolektív, Tréner alebo Zaslúžilý pracovník v športe a verejná anketa o Najobľúbenejšieho športovca. Ocenenie Filantrop roka je určené podnikateľov, ktorým záleží na verejnom dianí v meste Piešťany, Kultúrna osobnosť roka sa udeľuje na základe zásluh a dlhoročnej činnosti v oblasti kultúry a Kultúrny počin roka získa osobnosť za výnimočný počin pre verejnosť v oblasti kultúry.

Advertisement
Hello GPT

Nová kategória Čin roka je vyhradená pre ocenenie mestskej i štátnej polície, ale aj hasičských a záchranných zložiek za výnimočný skutok jednotlivca alebo skupiny. Osobnosťou v environmentálnej oblasti sa bude vyhlásený človek s prínosom v enviromentálnej oblasti, podobne tak bude ocenený aj niekto so zásluhami v sociálnej oblasti.

-lt/Zdroj: Osobnosť mesta Piešťany/Foto: Matúš Kromholc

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články