Aktuality

Hľadanie riaditeľa Rezortu Piešťany pokračuje

By 17. apríla 201218 apríla, 2012No Comments

Na minulotýždňovom zasadnutí predstavenstva oblastnej organizácie cestovného ruchu budúceho riaditeľa nevybrali. Napriek tomu, že sa o tento post uchádzali štyria kandidáti, radnica na svojom webe 13. apríla zverejnila podmienky nového výberového konania. Tie sú v niektorých bodoch menej prísne, v iných chcú od uchádzačov viac ako predtým.

[singlepic id=28336 w=320 h=240 float=right]Medzi požiadavkami na budúceho šéfa Rezortu Piešťany zostali vysokoškolské vzdelanie, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, kreativita, znalosť marketingových nástrojov a anglického jazyka. Požadovaná desaťročná prax v oblasti cestovného ruchu sa zúžila na polovicu. Predstavenstvo ale požaduje, aby kandidáti poslali aj vlastnú víziu o činnosti oblastnej organizácie, ktorá bude v súlade so schváleným plánom činnosti a rozpočtom.

Pozícia je po novom na plný úväzok, zatiaľčo v predchádzajúcich podmienkach sa písalo o polovičnom. Skúšobná doba je šesť mesiacov a nástup by mal byť v máji.

Záujemcovia musia prihlášku doručiť do 7. mája na adresu mestského úradu v Piešťanoch. Detailnejšie informácie o výberovom konaní na www.piestany.sk.

Text: M. Palkovič

REKLAMA

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972