Ceny primátora mesta Piešťany budú aj tento rok odovzdané počas slávnostného galavečera, ktorý je naplánovaný na 12. mája v priestoroch Domu umenia. Po minuloročnom zaradení ocenenia Najobľúbenejší športovec, kde o víťazovi kategórie rozhoduje verejnosť, máte tento rok opäť možnosť určiť, kto získa túto cenu. Hlasovanie beží od dnes 23. apríla do 4. mája.

Vaše návrhy na Najobľúbenejšieho športovca Piešťan môžete podať prostredníctvom webovej stránky Osobnosť mesta Piešťany. Každý kto riadne vyplní hlasovací formulár je automaticky zaradený do súťaže o vstupenky na slávnostný galavečer.

 Najobľúbenejším resp. najpopulárnejším športovcom sa môže stať aj hráč, či hráčka v tímovom športe. Je to len na vás. Víťazom bude ten, kto získa najviac nominácií.

Podujatím v Dome umenia bude návštevníkov sprevádzať opäť moderátor športových televíznych novín Peter Varinský. Súčasťou programu bude napríklad vystúpenie gospelového súboru z Viedne. Na konci večera čaká na ocenených a hostí recepcia.

Primátor mesta Piešťany bude tento rok udeľovať ocenia v desiatich oblastiach. Medzi kategóriami sú Najúspešnejší dospelý športovec, Najúspešnejší mládežnícky športovec, Najúspešnejší športový kolektív, Tréner alebo Zaslúžilý pracovník v športe a verejná anketa o Najobľúbenejšieho športovca. Ocenenie Filantrop roka je určené podnikateľov, ktorým záleží na verejnom dianí v meste Piešťany, Kultúrna osobnosť roka sa udeľuje na základe zásluh a dlhoročnej činnosti v oblasti kultúry a Kultúrny počin roka získa osobnosť za výnimočný počin pre verejnosť v oblasti kultúry.

Osobnosťou v environmentálnej oblasti bude vyhlásený človek s prínosom v enviromentálnej oblasti, podobne tak bude ocenený aj niekto so zásluhami v sociálnej oblasti.

-th- Zdroj: Osobnosť mesta Piešťany Foto: Matúš Kromholc

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972