Hasiči z Piešťan zasahovali v sobotu 27. januára krátko pred 16.00 hodinou v obci Veselé. Ohlásený bol výbuch kotla na drevo v pivnici rodinného domu. Po príchode na miesto udalosti príslušníci hasičského zboru zistili, že sa jedná o požiar, ktorý zachvátil materiál nachádzajúci sa v miestnosti a elektroinštaláciu. V dôsledku požiaru boli dve osoby intoxikované splodinami horenia, hasiči im poskytli predlekársku prvú pomoc a odovzdali ich do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby.

Likvidácia a lokalizácia požiaru prebiehala za súčasného odvetrávania priestoru miestnosti. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 2 000 eur

V nedeľu 28. januára 2018 krátko po 08.00 hod. bol nahlásený požiar osobného motorového vozidla v Trnave na Mozartovej ulici. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti bolo celé vozidlo v plameňoch. Požiar vznikol v priestore prístrojovej dosky. Hasiči požiar zlikvidovali jedným vysokotlakovým prúdom a jedným C prúdom. Následne bolo vozidlo skontrolované termokamerou. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 800 eur. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Trnavy.

-TS Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972