Connect with us

Aktuality

Grape je vypredaný, „na bráne“ lístky nie sú, pozor na falošné

Published

on

Mladý multižánrový festival Grape sa môže už druhý rok pochváliť tým, že vypredal celú plánovanú kapacitu. Kým minulý rok na festival prišlo okolo desaťtisíc ľudí, v tomto roku mieri na letisko do 16-tisíc návštevníkov. Napriek tomu včera, vo štvrtok 13. augusta ohlásili organizátori na svojom Facebooku oficiálne ukončenie predaja lístkov a „na bráne“ už sa predávať nebudú.

Táto informácia spôsobila, že lístky sa ponúkajú takzvane „pod rukou“ za dvoj-až trojnásobnú cenu. Policajti zároveň upozorňujú na možnosť predaja falzifikátov. Aj organizátori varujú pred priekupníkmi: „Vstupenky na bránach budú kontrolované čítačkami, dôležitý je kód na nich. Dávajte si pozor na priekupníkov, vstupenka s neplatným kódom nebude uznaná.“

Advertisement
Hello GPT

 

Do areálu letiska už mieria davy návštevníkov, vodiči by mali byť preto pri jazde smerom na Hornú Stredu opatrní.

Advertisement
Hello GPT

Policajti však prílišné obavy nemajú: „Tento festival sa organizuje už po niekoľký rok a  v súvislosti s ním nezaznamenala polícia žiadne problémy. Úzko spolupracujeme s organizátorom, ktorý si bezpečnosť zabezpečuje vlastnými prostriedkami. Polícia dohliada na verejný poriadok a dopravnú situáciu v okolí festivalu a v meste,“ uviedla krajská hovorkyňa policajného zboru Martina Kredatusová.

image2

Podľa zástupca náčelníka Mestskej polície Petra Gogola majú na letisku tiež svoje hliadky a situáciu budú priebežne monitorovať. Program festivalu štartuje dnes od 15,30 h a končiť by mal v nedeľu o štvrtej ráno.

Advertisement
Hello GPT

-ad-, foto: L. Turňa

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články