Vo štvrtok 20. júna oficiálne otvorili multifunkčnú budovu Floreát Ideapark, ktorá stojí na mieste bývalého hotela Atóm. Desiatky hostí vrátane veľvyslanca Belgického kráľovstva v Slovenskej republike Ghislaina J. M. D’hoopa mali možnosť zhliadnuť jej priestory a spolu s investormi osláviť realizáciu diela.

Pásku slávnostne prestrihli okrem spolumajiteľov spoločnosti VGD Slovakia aj belgický veľvyslanec a primátor Piešťan

„Ideapark je komunita cieľavedomých a tvorivých ľudí a firiem prekypujúcich ideami. Piešťany sú veľmi perspektívnym mestom. Verím, že aj táto budova dá ďalším Piešťancom motiváciu ďalej sa rozvíjať,“ uviedol v slávnostnom príhovore jeden z dvoch investorov budovy Marán Škorník.

Otváracej akcie sa zúčastnili nájomcovia budovy, vedenie a zamestnanci VGD a ich klienti. Pozvaní boli aj zástupcovia mesta Piešťany a nechýbal ani veľvyslanec Belgického kráľovstva. „Všetkým zamestnancom želám, aby kariérne rástli a Piešťancom odporúčam, aby necestovali do iných miest, pracovať sa dá v kvalitnom prostredí aj v Piešťanoch,“ vyjadril sa primátor mesta Piešťany Peter Jančovič.

Za budovou Floreát Ideapark stojí dvojica investorov Erik Marek a Marián Škorník. „Piešťany sú naša srdcová záležitosť. Najprv sme hľadali budovu pre potreby našich zamestnancov, nakoniec sme to riskli a priniesli sme do Piešťan niečo navyše, pretože veríme, že tu máme šikovných ľudí, ktorí chcú pracovať v takýchto priestoroch,“ vyjadril sa E. Marek.


Budova ponúka coworkingové pracovisko, zasadacie priestory, kongresovú miestnosť či kancelárie na prenájom. Na prízemí sa nachádza reštaurácia a na prvom podzemnom podlaží je telocvičňa. Cieľom investorov je vytvoriť pracovné prostredie, ktoré spĺňa náročné kritériá.

Pozriete sa ako to na otvorení vyzeralo:

Niektoré priestory sú už v prevádzke a dokončené, iné ešte len na svojich nájomcov čakajú a môžu byť dokončené presne podľa ich predstáv.

MB / TS Floreát Ideapark /red  Foto: T. Hudcovič

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972