Zabehať si so svojou rodinou môžte kvôli prijatým pandemickým opatreniam už len do piatku 18.12.2020. Pre tých, ktorí nestihnú odbehnúť trasu medzi HS Centrom a Piešťanským pivovarom ŽiWell, upravili organizátori podmienky. Popri účasti môžu rodiny podporiť hendikepovanú Dominiku.

„Keďže HS centrum, kde je momentálne umiestnená registrácia s pokladničkou bude od soboty uzatvorená, museli sme upraviť podmienky. Keďže beh nie je obmedzený, stačí keď nám na mail info@happymove.sk zašlete vaše údaje a fotografiu. Budete tak zaradený do tomboly,“ vysvetľuje organizátor akcie Andrej Krištof.

Zároveň pripomína, že aj keď pokladnička nebude dostupná, záujemcovia stále môžu podporiť Dominiku s raritným genetickým syndrómom zaslaním ľubovoľnej čiastky na jej bankový účet SK1883300000002001882374.

Tohtoročnej akcie Family Run sa zatiaľ zúčastnilo desiatky rodín z Piešťan. Cieľom akcie je prostredníctvom športu zblížiť rodinu a vo vianočnom období pomôcť aj ďalším ľuďom z mesta. Mottom rodinnej akcie Family Run je Pohyb s úsmevom.

Tlačová správa Happy Move

About PNKYSK

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972