Tohtoročné Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny prináša dve možnosti vidieť to, čo robí Piešťany Piešťanmi. Môžete vidieť, ale taktiež sa aj dotknúť, pravého piešťanského bahna.

Prvú možnosť  máte v sobotu 1. júna v Kursalone. Od 10:00 do 14:00 sa tu budú prezentovať členovia a partneri OOCR Rezort Piešťany, ktorí sa takýmto spôsobom chcú priblížiť verejnosti.

Predstavia sa vám Slovenské liečebné kúpele Piešťany, Hotel Park, Villa Zuckmann a samotný Rezort Piešťany. Dozviete sa rôzne novinky, aktuálne akcie, získate prehľad o podujatiach, ktoré sa budú konať v Piešťanoch a blízkom okolí.

Pozvanie na reprezentačnú výstavu prijali aj partneri Rezortu Piešťany, ktorí ponúknu prehľad turisticky atraktívnych a zaujímavých lokalít širšieho okolia Piešťan. Navštíviť môžete Oblastnú organizáciu cestovného ruchu Tirnavia, Mikroregión Holešovsko, Krajskú organizáciu cestového ruchu Trnava a krásy Južného Slovácka predstaví Miestna akčná skupina Jižní Slovácko.

Počas reprezentačnej výstavy partnerov OOCR Rezort Piešťany si môžete naživo skúsiť, ako vyzerá a akej konzistencie je unikátne liečivé piešťanské bahno a termálna minerálna voda. Zuckmann Villa poteší chuťové poháriky dobrou kávičkou a sladkými dezertmi.

Ďalšiu príležitosť máte v nedeľu. Piešťanské kúpele pripravili komentované prehliadky bahennej kuchyne so sprievodcom na Kúpeľnom ostrove. Vstup je od 13:00 do 16:00 h vždy každú celú hodinu. Pre obmedzenú kapacitu je potrebná online registrácia vopred. Stretnutie registrovaných záujemcov pri barlolamáčovi.

-red-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972