Dotkli ste sa už piešťanského zlata, teda bahna? Teraz máte príležitosť

Dotkli ste sa už piešťanského zlata, teda bahna? Teraz máte príležitosť

1. júna 2019 Off Od PNky.sk

Tohtoročné Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny prináša dve možnosti vidieť to, čo robí Piešťany Piešťanmi. Môžete vidieť, ale taktiež sa aj dotknúť, pravého piešťanského bahna.

Prvú možnosť  máte v sobotu 1. júna v Kursalone. Od 10:00 do 14:00 sa tu budú prezentovať členovia a partneri OOCR Rezort Piešťany, ktorí sa takýmto spôsobom chcú priblížiť verejnosti.

Predstavia sa vám Slovenské liečebné kúpele Piešťany, Hotel Park, Villa Zuckmann a samotný Rezort Piešťany. Dozviete sa rôzne novinky, aktuálne akcie, získate prehľad o podujatiach, ktoré sa budú konať v Piešťanoch a blízkom okolí.

Pozvanie na reprezentačnú výstavu prijali aj partneri Rezortu Piešťany, ktorí ponúknu prehľad turisticky atraktívnych a zaujímavých lokalít širšieho okolia Piešťan. Navštíviť môžete Oblastnú organizáciu cestovného ruchu Tirnavia, Mikroregión Holešovsko, Krajskú organizáciu cestového ruchu Trnava a krásy Južného Slovácka predstaví Miestna akčná skupina Jižní Slovácko.

Počas reprezentačnej výstavy partnerov OOCR Rezort Piešťany si môžete naživo skúsiť, ako vyzerá a akej konzistencie je unikátne liečivé piešťanské bahno a termálna minerálna voda. Zuckmann Villa poteší chuťové poháriky dobrou kávičkou a sladkými dezertmi.

Ďalšiu príležitosť máte v nedeľu. Piešťanské kúpele pripravili komentované prehliadky bahennej kuchyne so sprievodcom na Kúpeľnom ostrove. Vstup je od 13:00 do 16:00 h vždy každú celú hodinu. Pre obmedzenú kapacitu je potrebná online registrácia vopred. Stretnutie registrovaných záujemcov pri barlolamáčovi.

-red-