AktualityKoktailReklama

Doktor Košlík sa s Piešťancami podelí o 15-ročné skúsenosti s aloe

By 22. novembra 2012No Comments

Aloe Vera – čistí i vyživuje, lieči a skrášľuje. Viac o zázračnej rastline a produktoch z nej sa môžete dozvedieť v sobotu 24. novembra v hoteli Piešťany  na stretnutí s MUDr. Štefanom Košlíkom, ktorý sa s účastníkmi podelí o 15-ročné skúsenosti s využívaním aloe vera vo svojej praxi.

Hovoriť sa bude o produktoch z aloe určených  pre zdravých ako prevencia, pre chorých ako doplnková liečba. Látky  aloe vera v kombinácii s ďalšími výťažkami rastlín pomáhajú pri chorobách látkovej výmeny a pri chorobách prameniacich z nesprávnej výživy. Pozitívne pôsobia pri obezite, cukrovke, zvýšenej hladine cholesterolu, anémii, podvýžive a pomáhajú pri detoxikácii. Produkty z aloe majú pozitívne účinky aj pri ochoreniach tráviaceho traktu, zápaloch ústnej dutiny, žalúdočných vredoch, chronickej zápche, pri infekčnej hnačke, či hemoroidoch. Uplatnenie nájdu aj pri zmiernení ochorení pečene, žlčníka, ľadvín a močových ciest i prostaty.

Účinnú pomoc môže aloe poskytnúť tiež pri ochoreniach dýchacích ciest, ochoreniach srdca a ciev, ale aj pri kožných chorobách. Aloe vera sa s úspechom požíva tiež pri ochoreniach pohybového ústrojenstva, gynekologických ochoreniach, či nervových a psychických problémoch. Produkty z aloe vera pomáhajú tiež pri podpore imunity a prevencii nádorových ochorení.

Prednáška MUDr. Košlíka o využití výrobkov z aloe vera od firmy Forever Living Products  začína v sobotu 24. novembra o 10.00 h v hoteli Piešťany, ulica A. Trajana 2 v Piešťanoch.

Autor: inf Ilustračné foto: www.foreverliving.sk

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972