Connect with us

Aktuality

Do škôlky v Ratnovciach priniesol Mikuláš hrnce, chladničku i práčku

Published

on

Netradičné mikulášske darčeky dostali deti z Materskej školy v Ratnovciach. V piatok im od Mikuláša dorazila zásielka hrncov, ponorných mixérov, multifunkčný robot, chladnička i práčka. Takže darčeky to boli skôr pre personál, ktorý sa o deti stará, ale v konečnom dôsledku i pre malých škôlkárov, ktorí tak dostanú ešte kvalitnejšiu starostlivosť.

mikulas ratnovcePrístroje značiek Tefal, Zelmer a Whirlpoll venovala škôlke piešťanská firma Domoss. Tá sa aj týmto spôsobom snaží podporovať obyvateľov piešťanského regiónu. Z pôvodne malej rodinnej firmy sa za dvadsať rokov stala spoločnosť dodávajúca široké spektrum produktov a služieb v oblasti bývania a vybavenia domácností. Je taktiež súčasťou najväčšej európskej siete elektropredajní. „Ďakujeme  predovšetkým Martine Hrdinovej z Domossu, ktorá bola veľmi ochotná a pomohla nám všetko vybaviť,“ dodávajú rodičia malých škôlkárov.

Tí sa podieľali pred časom spolu so sponzormi i na výmene okien a dverí. Obec zabezpečila zateplenie budovy materskej školy, takže dvadsiatka detí má v škôlke  stále zlepšujúce sa podmienky.

Advertisement
Hello GPT

Autor: red Foto: T. Černák

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články