Do nového roka so zopár zmenami

Do nového roka so zopár zmenami

3. januára 2014 Off Od PNky.sk

S novým rokom pristupujeme k zmenám na našom portáli, o ktorých sme už dlhšie uvažovali a diskutovali. Veríme, že prispejú k vyššej kvalite a taktiež k užívateľskému komfortu.

pnky mobPrvou, ktorú si už v decembri určite všimli používatelia mobilných zariadení, je nová mobilná verzia. Zmenili sme dizajn aj funkčnosť zobrazenia nášho portálu pre mobily.

Druhou zmenou je, že pre pridávanie komentárov bude od teraz nutná registrácia. Týmto vyriešime občasnú duplicitu nickov, ktorá sťažovala diskusiu, keď sa mohlo stať, že pod rovnakým menom vystupovali viaceré osoby.

Od povinnej registrácie si sľubujeme skvalitnenie diskusií, keďže diskutéri budú môcť diskutovať iba v prípade, že budú súhlasiť s Podmienkami používania portálu PNky.sk.

Pre svižnejšiu diskusiu po registrácii už nebude príspevky kontrolovať administrátor, ale budú sa zobrazovať hneď. V prípade, že príspevok poruší Podmienky používania, bude dodatočne zmazaný. Ak používateľ poruší Podmienky používania opakovane, bude taktiež zmazané jeho konto.

Treťou zmenou je, že vydavateľom portálu PNky.sk je od 1. januára 2014 spoločnosť HPA, s.r.o.

Martin Palkovič, šéfredaktor PNky.sk