Vladimír Púčik pokračuje vo funkcii generálneho riaditeľa Trnavskej vodárenskej spoločnosti. Od konca februára bol na tento post vymenovaý dočasne, teraz vyhral výberové konanie.

Dlhoročný člen predstavenstva TAVOS-u Vladimír Púčik bol do funkcie generálneho riaditeľa menovaný už koncom februára, krátko po náhlom odvolaní dovtedajšieho šéfa vodární Radovana Foltinského.

„Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s. informuje, že s účinnosťou od 05.09.2020 bol predstavenstvom spoločnosti na post generálneho riaditeľa vymenovaný Ing. Vladimír Púčik (predseda predstavenstva),“ uvádza TAVOS na svojej web stránke.

Vladimír Púčik bol 28 rokov starostom obce Ružindol a viedol tiež Združenie miest a obcí regiónu jadrových elektrární Jaslovské Bohunice.

Trnavský vodárenská spoločnosť sídli v Piešťanoch a dodáva pitnú vodu pre mestá a obce v okresoch Trnava, Piešťany a Hlohovec. Prevádzkuje tiež verejnú kanalizáciu. Jej najsilnejším akcionárom je Trnava (29,68%), druhý najväčší podiel akcií majú Piešťany (14,22%). Primátor Peter Jančovič je členom dozornej rady.

-mp-

About PNKYSK

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972