Aktuality

Dnes majú PNky dva roky – ďakujeme

By 24. mája 2012No Comments

Prvý článok na portáli PNky.sk bol zverejnený presne pred dvomi rokmi. Bol o známom slovenskom fotoreportérovi Joe Klamarovi, ktorý spomínal, že dokumentaristom závidí čas. Odvtedy ich na našom portáli pribudlo ďalších 2815 a boli doplnené skoro tridsiatimi tisícmi fotografií.

[singlepic id=30026 w=320 h=240 float=left]Portál PNky si od jeho vzniku pozrelo 276 143 unikátnych návštevníkov a stránky boli zobrazené 2 200 000 krát. Aktuálne si správy o dianí v Piešťanoch a okolí pozrie denne v priemere 1400 unikátnych návštevníkov. PNky majú na Facebooku 3 773 fanúšikov a sú stále najpočetnejšou mediálnou skupinou v piešťanskom regióne. V uplynulom roku sa nám podarilo sfunkčniť aj mobilnú verziu webu, kde je pre užívateľov zaujímavá databáza podujatí. Vďaka nej máte stále k dispozícii informácie o aktuálnych podujatiach v Piešťanoch.

O tom, že PNky si za dva roky získali pevné miesto na regionálnej mediálnej mape, svedčia okrem čítanosti i ohlasy pri rokovaniach zastupiteľstva alebo prípady keď iné piešťanské médiá vymazávajú naše logo z plagátov podujatí, ktorých sme mediálnym partnerom.

Radi by sme poďakovali všetkým čitateľom za priazeň, všetkým prispievateľom a blogerom za zaujímavé materiály a samozrejme všetkým inzerentom a podporovateľom, bez ktorých by portál nemohol existovať. Je nám jasné, že stále je čo zlepšovať, a len ten čo nič nerobí, nerobí chyby. Veríme, že o rok pri takejto bilancii, budeme môcť priniesť vďaka vám ešte zaujímavejšie čísla.

Tomáš Hudcovič

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972