Aktuality

Deti oslavovali deň detí aj s hokejkami a hokejistami

By 31. mája 2011No Comments

Niekoľko desiatok detí z piešťanských materských škôl oslavovalo medzinárodný deň detí už v pondelok  30. mája na zimnom štadióne v Piešťanoch športovými aktivitami. Hráči ŠHK37 Piešťany, tréneri, ale aj nový manažér Eduard Hartmann, sa im postarali o príjemné dopoludnie.

[singlepic id=14132 w=320 h=240 float=left]Deti si na zimnom štadióne, ktorý je samozrejme bez ľadu a plocha je pokrytá umelým povrchom, vyskúšali streľbu do bránky pomocou floorbalovej hokejky, zahádzali si do basketbalového koša, vyskúšali preskoky, podliezanie, ale i kotrmelce na žinenkách. „Boli by sme radi, ak by čo najviac detí z tých, ktoré prišli na túto akciu, prišlo aj do našich mládežníckych družstiev. Podujatie bolo zamerané na to, aby deti športovali, aby vyvíjali pohybovú aktivitu a celkovo aby sme podporili ich vzťah k športu,“ povedal na margo podujatia prezident ŠHK 37 Jaroslav Lušnák.

Pozrite si fotogalériu Jaroslava Helera a zistite ako sa mladí hokejisti, o ktorých má záujem nejedno dievča, dokážu popasovať s úlohou zabaviť a usmerniť deti. Dievčatá, možno vám to pomôže pri výbere toho správneho :-).

[nggallery id=766]

Autor: db Foto: Jaroslav Heler

REKLAMA

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972