AktualityReklama

Deti budú mať v školskom klube väčšie pohodlie

By 5. decembra 2013No Comments

K deťom na prvom stupni  základnej školy sv. Márie Goretti prišiel Mikuláš už v stredu 4. decembra  a priniesol veľké vaky, avšak neboli plné sladkostí ani hračiek. Predstavte si, že deťom to nevadilo a ich oči žiarili radosťou. Vďaka Tuli vakom, ktoré im zakúpila a venovala piešťanská firma Respect Slovakia, totiž budú môcť tráviť pohodlnejšie čas v školskom klube.

[singlepic id=49395 w=560 h=375 float=center]

Na prvom stupni školy je päť tried. Školský klub, pred vyučovaním a po ňom, funguje v priestoroch učební. Deti majú v jednotlivých triedach k dispozícii priestor na hranie, hračky na zábavu i vzdelávanie, ale aj televízor a DVD prehrávač, či počítač. Teraz k týmto vymoženostiam do každej triedy pribudol aj jeden novučičký vak miniSofa od slovenského výrobcu Tuli. Jeho využitie je všestranné. Možno na ňom šantiť, ale i pohodlne sedieť.

Za firmu Respect Slovakia prišla deťom darček odovzdať konateľka Eva Juristová.  Spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti finančného sprostredkovania a poistenia, podporuje na území Piešťan i mimo neho viacero materských škôl, občianskych združení i športovcov.

Text a foto: ht

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972