Connect with us

Aktuality

Ďalšia nehoda motorkára skončila tragicky

Published

on

Život 55-ročného Bratislavčana vyhasol na ceste pri Dolnom Trhovišti v okrese Hlohovec v sobotu popoludní. Polícia príčiny nehody vyšetruje. Ide už o 15-tu nehodu motorkára v Trnavskom kraji tento mesiac.

„Prešlo iba 13 dní a ďalšia nehoda sa skončila tragicky,“ upozorňuje krajská hovorkyňa polície Mária Linkešová. Počas čiernych dní na cestách v druhej polovici mája v policajných štatistikách v Trnavskom kraji evidovali každý deň dopravnú nehodu motocyklistu. V nedeľu 17-teho motorkár zomrel po náraze do stromu pri Trhovej Hradskej v okrese Dunajská Streda. Aj na ceste pri Čertovej peci prišlo v nedeľu 17 . mája popoludní k dvom nehodám s účasťou motocyklistov. Ďalšie dve kolízie medzi motorkármi a autami sa odohrali v pondelok v Dechticiach a v utorok v Seredi. 

Okolnosti a príčiny nehody, ktorá sa stala v sobotu poobede pri obci Dolné Trhovište , okres Hlohovec, polícia vyšetruje. „55-ročný Bratislavčan, vodič motocyklu, vážnym zraneniam na mieste nehody podľahol. Bližšie informácie na mieste stále preverujeme aj ta pomoci znalca z odboru cestná doprava,“ dopĺňa.

Podľa tlačovej správy od začiatku roku eviduje krajské riaditeľstvo na cestách Trnavského kraja 15 tragických nehôd, čo je o dve nehody viac ako v minulom roku. Polícia upozorňuje vodičov, aby si na cestách dávali väčší pozor.

Advertisement
Hello GPT

Tlačová správa a foto: KRPZ Trnava, Nitra

 

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články