Internetová stránka americkej spravodajskej televízie s celosvetovým pokrytím zaradila piešťanský hotel medzi 9 najlepších dovolenkových destinácií pre ľudí, ktorí chcú schudnúť. Piešťany sa vďaka tomu ocitli vedľa destinácií ako Dubaj, Thajsko alebo Malibu.

[singlepic id=35144 w= h= float=center]

V časti venovanej hotelu Theria Palace si autori článku všímajú viac než 100 ročnú históriu, aj významných hostí ako boli „králi, šejkovia a cisári, ktorí chceli zažiť na síru bohatú termálnu minerálnu vodu a liečivé zdroje bahna na Kúpeľnom ostrove.“

Zdravotnícky personál sa podľa CNN zameriava na wellness a redukciu váhy, s cieľom dostať piešťanské kúpele medzi najlepšie v Európe. V ponuke týždenného pobytu zameraného na chudnutie sú konzultácie s lekárom, zdravotné vyšetrenia, fitnes a procedúry ako napríklad masáže zamerané na cirkuláciu krvi. Až v druhom rade si autori článku všímajú liečivé účinky piešťanských prameňov na choroby pohybového ústrojenstva.

„Jediným vedľajším účinkom našich procedúr sú boľavé svaly po masáži,“ cituje CNN generálneho riaditeľa Klausa Pilza.

Cena týždenného pobytu navrhnutého spoločnosťou Wellbeing Escapes je 1 482 dolárov, čo je v prepočte 1 085 eur. Zahŕňa luxusné ubytovanie, všetky kúpeľné procedúry, fitnes aj stravu.

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972