AktualityReklama

CM Language ponúka účinnú metódou výučby

By 13. septembra 2011No Comments

Najlepším spôsobom ako sa naučiť jazyk je jednoducho ním rozprávať. Učenie prirodzenou cestou – rozprávaním a postupné odbúravanie strachu, to sú výsledky Direct method for English (DME), ktorú vo svojich kurzoch ponúka od začiatku októbra jazyková škola CM Language.

Prezentácia tejto metódy sa uskutoční 21. septembra o 17.30 h v Kursalone. Budúci študenti sa môžu oboznámiť so zásadami DME. Prvou z nich je rýchlosť.

[singlepic id=19515 w=320 h=240 float=left]Učiteľ na hodinách zachováva prirodzené tempo konverzácie. Aj keď zo začiatku študenti môžu považovať takýto spôsob vedenia hodiny za prekvapujúci, čoskoro si na to zvyknú. Rýchle tempo študentovi umožní porozumieť rozhovorom v cudzom jazyku v prirodzenej rýchlosti.

Každá otázka je položená dvakrát. To umožňuje študentovi porozumieť otázke ako aj pripraviť sa na odpoveď, čo v konečnom dôsledku robí hodinu viac dynamickou. Učiteľ pasívne nečaká pokiaľ študent zodpovie otázku sám, ale neustále ho nabáda na pohotovú odpoveď. Takto sa u študenta jazyk automatizuje a dostáva sa mu „do krvi“.

Študent si tak precvičuje presne tie slová a gramatické javy, ktoré musí bezchybne ovládať. Vo vyšších úrovniach sú prvky vlastnej kreativity povolené, a tak študent vytvára viac originálnych a voľných odpovedí. Tento proces odstraňuje návyk rozmýšľania a prekladania si viet a gramatických javov z rodného jazyka do angličtiny, čo bráni schopnosti porozumieť a rozprávať v prirodzenej rýchlosti.

Finálnym výsledkom pre študenta sú: dynamické hodiny, na ktorých konverzuje 5 až 6 krát častejšie, učenie sa jazyka prirodzenou cestou – rozprávaním, postupné odbúravanie strachu z rozprávania, pripravenosť študenta na reálne anglicky-hovoriace prostredie.

Informácie o kurzoch s Direct method for English v CM Language:

Počet študentov: 6-10

Frekvencia výučby: 2×2 hodiny týždenne (DME hodina = 50 minút)

Začiatok kurzu: 3. 10. 2011

Počet hodín: 44 (3 mesiace)

Dni výučby: pondelok – streda, utorok – štvrtok

Čas výučby: 16.00 – 17.50 alebo 18.00 – 19.50

Úroveň: všetky

Cena kurzu: 175,12 € (vrátane DPH)

-PR-

 

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972