Pamätáte si na vydarené podujatie Materského centra Úsmev „Čím budem, keď vyrastiem“, ktoré organizovalo pred dvomi rokmi? Deti sa zabávali a mali z neho veľkú radosť. Na to, aby sa mohlo konať opäť sa MC Úsmev snaží získať prostriedky z grantu Nadácie VÚB. Pomôcť môžeme svojim hlasovaním všetci.

Nadácia VÚB plánuje prerozdeliť v tomto kole 80 000 € pre 24 organizácií zo všetkých krajov Slovenska. Do internetového hlasovania sa dostalo 48 najlepších projektov, v každom kraji šesť. Z nich tri, ktoré získajú najviac hlasov od občanov, budú podporené grantom do 3 000 €.

Hlasovať za piešťanský projekt môžete od 6.11.2018 do 21.11.2017 prostredníctvom stránky www.nadaciavub.sk/komunitne-granty/. Stačí, ak si na web stránke nájdete v dolnej časti strany „Hlasujte za projekt“, označíte si Trnavský kraj „TT“, v ktorom zahlasujete za projekt „Čím budem, keď vyrastiem II.“. Pri hlasovaní je nevyhnuté zadať svoje telefónne číslo, na ktoré Vám bude zaslaný hlasovací kód. Ten stačí prepísať a „kliknúť na zaslať kód“.

Každý z nás mal svoje vysnívané povolanie a práve zábavno-vzdelávacie podujatie „Čím budem, keď vyrastiem II.“ umožní deťom vyskúšať si nejedno z nich. Projekt je zároveň zameraný na podporu spoločného trávenia voľného času rodičov s deťmi. Animátori – dobrovoľníci oblečení v pracovných odevoch, ktorí prinášajú do akcie nadšenie, radosť, nezištnosť a ústretovosť k návštevníkom, predstavia malým pracovníkom prostredie a pracovné aktivity daného povolania. Vstup na podujatie bude voľný a zapojiť sa môžu aj detičky so špeciálnymi potrebami.

-inf-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972